کشف کیف چرم ایتالیایی در غاری دور افتاده ی جنگل آمازون

حالا وقتی متریال چرم را اندازه گیری کردید، شروع به بریدن تمام قطعات مارک دار چرم کنید تا کیفی با اندازه های مناسب برش دهید.

این فرآیند را تا 3-4 لایه اعمال کنید تا بتوانیم تمام لایه های کیف مدارک چرم طبیعی دست دوز را برای ماندگاری آن به هم بچسبانیم.

در هر اینچ دوباره اندازه مواد را بعد از برش چرم بررسی کنید و قبل از برش، عامل مهم کشش پوست چرم برای انعطاف پذیری آن است.

تکه ها را باید جمع کنید و بشمارید که همه طرف ها و لبه های چرمی را به دست آورید، بروید یک کیف درست کنید مانند پشت کیف، سمت جلوی کیف، جیب های جلو و پشت کیف، جیب های کناری، دو بند ( دسته کیسه ها)، تسمه های سگک و غیره.

بعد از قطعه چرم برش خورده، لبه های قطعات باید در اطراف لبه باشد تا به راحتی بخیه شود و تمام قطعات چرمی را بچسبانید تا هدف پولیش و کیفیت لبه آن به پوست آسیب نرسد.

در حین ایجاد سوراخ در چرم، به کندن یک قطعه دیگر از لوازم جانبی مانند زنجیر، کمربند سگک و غیره کمک می کند.

این دو قطعه را در حین ایجاد سوراخ به هم متصل می کند و سپس در حین آزمایش مداوم می بینیم که ظاهر کیف به درستی ایجاد می شود در غیر این صورت تمام مواد چرمی تبدیل به بند می شود و دیگر استفاده نمی شود.

ایجاد حفره تکنیکی است که مانند یک پازل تمام قطعات را حل می کند.

اگر نمی خواهید، می توانید مستقیماً همه قطعات را جمع آوری کنید و شروع به دوختن همه قسمت ها کنید.

در حالی که قطعات باید جمع شوند فقط رنگ خود را روی پوست چرم بمالید تا خوب به نظر برسد و بعد از ایجاد شدن چرم رنگ اعمال نمی شود.

در حین ساخت کیف، ابتدا جیب ها، تسمه ها، دسته ایجاد کنید تا فقط با پیچ بچینیم و با چسب بچسبانیم یا با دوخت لوازم جانبی ممکن است از آن قسمت خاص کیف جدا نشود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.