مردی در اجاق گاز طرح فر چند ماینر را جاسازی کرد

تعداد زیادی اجاق گاز طرح فر برای اجاق گاز شما وجود دارد. و برندهای حاضر در بازار لوازم خانگی با نوآوری ها رقابت می کنند تا راه خود را به آشپزخانه شما باز کنند! پس چگونه اجاق گاز طرح فر بعدی خود را انتخاب می کنید؟ ما به شما در تصمیم گیری کمک می کنیم.

هنگامی که می خواهید اجاق گاز بخرید، انواع مختلفی از اجاق گاز در دسترس شما است. گازینیر: اجاقی است مجهز به اجاق گاز و اجاق گاز. بسته به نیاز خود، می توانید اجاق گاز با سه یا چهار مشعل را انتخاب کنید، همانطور که Beko FSG62010FX ارائه می دهد.

اجاق گاز مخلوط از اجاق گاز و اجاق برقی تشکیل شده است. با مخلوط کن ویرپول ACMK6433IX چهار بشقاب دارید که سه تای آن گازی و یکی برقی است.

مدرن‌تر، اجاق‌های شیشه‌سرامیکی با اجاق برقی وجود دارد. مانند اجاق گاز Fagor، شیشه سرامیک اجازه می دهد تا اجاق گاز شما سریعتر از اجاق های برقی گرم و سرد شود.

اجاق

اگر آشپزخانه بزرگی دارید و دوست دارید وقت خود را پشت اجاق گاز بگذرانید، اجاق گاز می تواند اجاق گاز ایده آل باشد. پیانوی Leisure Cookmaster CK90F320KG علاوه بر 5 بشقاب خود، یک فر سه گانه را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید سه غذای مختلف را به طور همزمان بپزید.

اجاق گاز با ریل های تلسکوپی اجازه می دهد تا قفسه فر به طور کامل بدون افتادن بیرون کشیده شود. پس از آن می توانید ظرف خود را بدون اینکه خودتان بسوزانید زمین بگذارید!

اجاق گاز سرد به لطف سیستم تهویه از تصادف جلوگیری می کند. دمای شیشه بیرونی از 60 درجه سانتی گراد تجاوز نمی کند.

اجاق با بسته شدن نرم دارای یک سیستم کاهش سرعت است که در درب تعبیه شده است تا از بسته شدن شدید جلوگیری کند.

نگهداری از اجاق گاز نیز نکته مهمی است. یک سیستم تمیز کننده از چسباندن گریس و گرفتگی مشعل ها جلوگیری می کند:

تمیز کردن کاتالیزوری یک حالت شبه خودکار است. به لطف یک سیستم اکسیداسیون، دیواره های فر اجاق گاز Faure FCV540GCWA شما در حین پختن ظرف شما از قبل تمیز می شوند. سپس تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را پاک کنید و کارتان تمام است!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.