استفاده از سنگ مصنوعی حیاطی برای ساخت یک دیوار حائل است که به تسطیح چشم انداز شما کمک می کند. راجر دوست دارد از بلوک های ساخته شده استفاده کند تا مطمئن شود که ارتفاع دیوار برای تسطیح دقیق است. به علاوه، این بلوک ها دارای شیارهایی هستند که به راحتی جا می گیرند.

دیوارهای ملات‌کاری شده مستقل که به‌درستی ساخته شده‌اند می‌توانند یک عمر دوام بیاورند! چرا؟ ملات سنگ ها را کنار هم نگه می دارد و دیوار محکمی ایجاد می کند.

با این حال، ملات کثیف از نظر بصری به اندازه ظاهر خشک شده جذاب نیست. راجر برای بهترین ها از هر دو جهان، ملات با رنگدانه خاکستری تیره را انتخاب می کند و درزهای بین سنگ ها را با یک اتصال دهنده آجری ماله می کند.

پانل های روکش سنگ راه آسانی را برای به دست آوردن ظاهر دیوار سنگی، بدون بلند کردن سنگین ارائه می دهند. این پانل‌های زیبا درست شبیه سنگ‌های طبیعی انباشته شده به نظر می‌رسند و به شما این امکان را می‌دهند که فونداسیون در معرض، بلوک خاکستری، بتونی یا دیوارهای قاب‌بندی شده را در یک آخر هفته تغییر دهید.

سنگ

ایده های دیوار باغ سنگی که از نظر جذابیت طبیعی و طول عمر بی رقیب هستند، می توانند تأثیر زیادی بر ظاهر و احساس فضای بیرونی شما بگذارند.

چه ایجاد یک دیوار با ویژگی معاصر، افزودن جذابیت روستایی یا ایفای نقش حمایتی و عملی تر در حفظ شیب یا ایجاد حریم خصوصی، این طرح ها می توانند پروژه ای بزرگ و پرهزینه باشند، بنابراین ارزش درست کردن را دارند.

وقت بگذارید و دقیقاً آنچه را که طرح شما نیاز دارد در نظر بگیرید. آیا به سادگی یک دیوار موجود را جایگزین یا ارتقا می دهید یا این پروژه بخشی از یک طراحی مجدد کامل است؟

آیا دیوار جدید باغ سنگی صرفاً زیبایی شناختی است تا یک قسمت نشیمن دنج را تقسیم کند یا شاید بازدیدکنندگان را به سمت درب ورودی راهنمایی کند؟ اگر اینطور باشد، مواد و سبک های مختلف زیادی برای استفاده وجود دارد.

از روکش سنگ واقعی یا کامپوزیت، دیواره های سنگ خشک محلی یا بلوک های منظم تراشیده شده و فرآوری شده، هر ماده ویژگی خاص خود را می بخشد و می تواند به روش های خلاقانه زیادی مورد استفاده قرار گیرد.

از طرف دیگر، ممکن است به دنبال ایده‌های ساختاری سنگ مصنوعی حیاطی برای ارائه پشتیبانی و حفظ وزن یک سایت شیبدار باشید در این صورت احتمالاً باید یک طراح منظر حرفه‌ای دعوت شود. قبل از ثبت سفارش، یک بررسی دیگر و نیاز به ارزیابی دقیق است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *