با اتو بخار مسافرتی می توان چرخه ی تورم را متوقف کرد

این اتو بخار مسافرتی می تواند بیش از 8 اونس آب را در خود نگه دارد و دارای ویژگی بخار عمودی برای بخار دادن لباس های ایستاده است. دارای برخی ویژگی های دمایی اضافی برای پارچه های خاص مانند ابریشم، پشم و نایلون است.

این اتو خود تمیز شونده بوده و خاصیت ضد کلسیم دارد و از توان 1500 وات استفاده می کند. این بخارشو همچنین دارای سیم 8 فوتی است که می تواند 360 درجه بچرخد.

Mehmetoglu این اتو بخار رده بالاتر را توصیه می کند. این مدل از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و از 1800 وات برای اتو کردن چین و چروک در تقریبا هر نوع پارچه ای استفاده می کند.

دارای سیم 2.5 متری است و دارای ویژگی هایی مانند بخار عمودی، سیستم ضد چکه، سیستم ضد کلسیم و خاموش شدن خودکار است.

اتو

مخزن آب آن تقریباً 11 اونس آب را در خود جای می دهد و دارای نوک بخار شدید برای هدف قرار دادن چین و چروک در یک منطقه کوچک است.

این اتوی لباس شارژی نسبت به اتوهایی که نیاز به پریز برق در نزدیکی دارند، مقرون به صرفه و متحرک تر است. کاربران می توانند اتو را روی یک صفحه داغ گرم کنند، اگرچه این مدل برای راحتی بیشتر دارای یک سیم 10 فوتی است.

این اتو همچنین دارای ویژگی خاموش شدن خودکار است و دارای صفحه استیل ضد زنگ است. اتو بخار تابش آفتاب از 1500 وات قدرت استفاده می کند و بسته به پارچه ای که اتو می کنید، میزان بخار قابل تنظیم دارد.

هونساکر توصیه کرد کمد لباس خود و نوع پارچه‌هایی را که به احتمال زیاد اتو می‌کنید، ارزیابی کنید. برخی از پارچه ها نمی توانند گرمای زیاد را تحمل کنند.

بنابراین می خواهید اتوی با تنظیمات حرارتی قابل تنظیم پیدا کنید. قیمت اکثر اتوهای لباس بین 25 تا 100 دلار متغیر است به گفته مهمت اوغلو، هرچه ویژگی های اتو بیشتر باشد، مدل گران تر خواهد بود.

تقریباً همه بخار پزها با تنظیمات اولیه گرما از جمله کم، متوسط و گرم ارائه می شوند. مدل‌های بالاتر دارای تنظیمات حرارتی اضافی هستند، مانند مواردی که بر اساس نوع پارچه هستند.
اکثر بخارشوها باید دارای ویژگی های ایمنی مانند خاموش شدن خودکار باشند. برخی از سیم‌ها را با توجه به اینکه چند وقت یک‌بار از اتو استفاده می‌کنید و آنچه را که می‌خواهید اتو کنید، در نظر بگیرید.

برخی از سیم‌ها دارای چرخاننده 360 درجه هستند و برخی دیگر سیم‌های جمع شونده دارند. اگر اصلاً نمی خواهید از سیم استفاده کنید، اتوی شارژی را در نظر بگیرید. آنها نیازی به سیم برق ندارند و روی صفحه حرارتی گرم می شوند، اما معمولاً فقط چند دقیقه در هر بار گرم می مانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.