کشف پیراهن مردانه کارتونی که آغشته به مواد مخدر بود

پیراهن مردانه کارتونی معمولاً رنگ روشن دارند. سنتی ترین رنگ سفید است. نوار نازک قابل قبول است. پیراهن های اسپرت می توانند هر رنگی باشند. پیراهن لباس با کت و شلوار و کراوات پوشیده می شود، بنابراین یقه دارای یک درج سفت است. در مدل های اسپرت قسمت یقه نرم است.

در مدل های کلاسیک موجود نیست. بند شانه، جیب پچ، دکمه های تزئینی و غیره روی پیراهن های سبک اسپرت مجاز است. محبوب ترین پارچه، اکثر پیراهن ها از این ماده ساخته می شوند. این ماده قابلیت تنفس، رطوبت سنجی، شستشوی آسان دارد. از نظر قیمت و کیفیت انتخاب خوبی است.

پنبه با افزودن مواد مصنوعی. به لطف افزودن پلی استر یا لایکرا، مدل ها کمتر چروک می شوند، پس از شستشو جمع نمی شوند و بهتر به شکل ظاهر می شوند. اما در تابستان در چنین لباس هایی گرم است، هوا را بدتر می گذراند.

کتانی: مواد طبیعی عالی، به خوبی نفس می کشد و رطوبت را از بدن خارج می کند. بهترین انتخاب برای هوای گرم. عیب آن این است که بسیار آسان چروک می شود.

پیراهن

ابریشم: به نظر می رسد بسیار قابل ارائه است، اما چنین پیراهنی برای پوشیدن روزانه غیر عملی است. ابریشم در مراقبت بسیار نیازمند است. پشم: فلانل پشمی شما را در زمستان گرم نگه می دارد و کاملاً به سبک کژوال می آید.

انواع مختلفی از پیراهن مردانه وجود دارد که عبارتند از: مدل کلاسیک نیم تنه با کراوات و کت و شلوار پوشیده می شود. در یک محیط کمتر رسمی، می توان آن را با جلیقه یا جامپر ترکیب کرد.

مدلی متناسب که بدون ژاکت پوشیده می شود. ایده آل اگر می خواهید بر هیکل ورزشی تأکید کنید. یک پیراهن گشاد که پوشیدن آن با ژاکت توصیه می شود.

شکل یقه مهم است زیرا بین پیراهن و سایر عناصر لباس هماهنگی ایجاد می کند. انواع مختلف یقه را در نظر بگیرید. فاصله دکمه بالا تا لبه یقه 7 سانتی متر است، انتخابی ایده آل برای کت و شلوار تجاری رسمی، گزینه ای مناسب برای یک مراسم رسمی.

ایتالیایی: فاصله گوشه ها بیشتر از کلاسیک است. به همین دلیل، برای مردان با صورت لاغر توصیه می شود: چنین یقه ای از نظر بصری خط فک و استخوان گونه را گسترش می دهد. یک پیراهن با چنین یقه را می توان با کت و شلوار پوشید، آن را با کراوات یا پاپیون ترکیب کرد.

کنت گوشه ها تیزتر و طولانی تر از کلاسیک هستند. هنگامی که دکمه می شود، یک زاویه حاد تشکیل می شود. آنها این پیراهن ها را با کت و شلوار و کراوات می پوشند.

انتهای یقه به طور گسترده ای به طرفین جدا می شود تا اینکه یک خط مستقیم تشکیل شود. پیراهن با یقه فرانسوی با ژاکت، کراوات، که با گره بزرگ بسته می شود، پوشیده می شود. به عنوان مثال، از بادگیر دوبل استفاده کنید. اما آن را با تاکسیدو نپوشید!

یقه ایستاده با لبه های نوک تیز که با زاویه 45 درجه به طرفین می تابند. با پاپیون پوشیده شده است. این نوع پیراهن را می توان با تاکسیدو یا دمپایی ست کرد.

ضربه زدن به پایین. لبه های یقه با دکمه به پیراهن بسته می شود. این مدل را با یک کراوات گره باریک بپوشید، اما بهتر است دکمه‌های بالا را باز کنید. پیراهن ها به خوبی با جامپر و ژاکت کش باف پشمی به سبک کژوال ست می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.