مصرف نبات زعفرانی فله در کردستان عراق دردسر ساز شد

نبات زعفرانی فله یکی از بهترین نبات های جهان است. برای کشف نباتی که هر زمان که به ایالات متحده برمی گردیم نمی توانیم از خوردن آن دست برداریم، ادامه دهید.

اگرچه در طول سفرهایمان در سراسر جهان نبات خورده ایم، نبات آمریکایی در قلب ما جای شیرینی دارد.

نبات های Starburst که در ابتدا در سال 1960 به نام Opal Fruits نامیده می شدند، شیرینی های جویدنی و میوه ای هستند که پس از پریدن از برکه به آمریکا نام خود را تغییر دادند. در حالی که نمی دانیم تغییر نام به دلیل ادای احترام به طعم شیرینی بوده یا اشاره ای به فضای بیرونی (سلام کهکشان و راه شیری) است، ما تغییر نام را تایید می کنیم.

ما به ندرت در سوئیس از خوردن شکلات یا خرس های صمغی در آلمان امتناع می کنیم و البته هرگز از خوردن چای سبز کیت کت در ژاپن خودداری نمی کنیم. اما چیزی در مورد شیرینی های محبوب آمریکایی وجود دارد که باعث می شود ما لبخند بزنیم.

نباتنبات

شاید نوستالژی استدر حالی که اکثر بهترین نبات های آمریکایی در آمریکا اختراع شدند و همچنان صاحبان آمریکایی دارند، برخی از آنها در طول عمر خود در یک یا چند نقطه از حوض پریدند.

اشکالی ندارد ما هنوز آنها را به دلیل وضعیت نمادین و محبوبیت مداوم آنها در ایالات متحده آمریکا به عنوان نبات آمریکایی در نظر می گیریم.با توجه به اینکه تکه های شکلات رنگارنگ و با روکش نبات در یک کیسه عرضه می شوند، محبوبیت M&M ها طعنه آمیز است.

از این گذشته، آمریکایی‌ها به راحتی و با دست گرفتن و پاره کردن نبات‌ها علاقه دارند. با این حال، طنز واقعی این است که M&Ms ممکن است راحت ترین نبات آمریکایی از همه آنها باشد.

با ترکیب شکلات با کره بادام‌زمینی، فنجان‌های کره بادام‌زمینی ریس مطابق شعار یکپارچه‌سازی شده که نبات‌های شیرین و شور را «دو طعم عالی که با هم طعم عالی دارند» برآورده می‌کند.

اگرچه امروزه ترکیب این دو ماده کاملاً عادی به نظر می رسد، اما تقریباً یک قرن پیش هری برنت ریس تولید انبوه فنجان های کره بادام زمینی را در Hershey، PA آغاز کرد، این ترکیب نسبتاً منحصر به فرد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.