لوله نفت و گاز قرمز هدیه ایران خودرو به مناسبت شب یلدا

چالش های تولید لوله پی وی سی چیست؟ به عنوان ماهیت پلاستیک PVC، اکسترودرها اصطکاک و استرس بسیار بالایی دارند.

برای عمر طولانی تر، خط تولید لوله نفت و گاز به اکسترودر مخصوص اکسترودر دو پیچ نیاز دارد و مصالح ساختمانی قوی قادر به تحمل شرایط عملیاتی شدید هستند.

رقابت بازار: از آنجایی که انواع لوله به طور گسترده برای لوله کشی استفاده می شود، تولید کنندگان لوله های زیادی وجود دارد.

بنابراین، برای پیشروی در رقابت از رقبا، تولیدکنندگان باید کیفیت محصول مستمر و همچنین طیف وسیعی از محصولات را با قیمت های رقابتی ارائه دهند.

لوله

این را می توان با استفاده از تجهیزات ساخت با کیفیت عالی که بهره وری را با حداقل هزینه افزایش می دهد و قادر به ساخت لوله های پی وی سی در اندازه های مختلف است، حل کرد.

Devikrupa Industries ماشین‌هایی را ارائه می‌کند که مجهز به عملکرد Industry 4.0، یکپارچه‌سازی آسان، اتصال پیشرفته و هدهای چند لایه بسیار مهم هستند که باعث صرفه‌جویی در هزینه می‌شود.

گستره محصول: لوله های پی وی سی در اندازه ها و قطرهای مختلف تولید می شوند و هر سایز دارای اتصالات متنوعی است. بنابراین سازندگان لوله پی وی سی باید طیف وسیعی از محصولات را معرفی کنند.

صنایع دویکروپا با انواع اتصالات لوله پی وی سی که در انواع و اندازه های مختلف موجود است به تولیدکنندگان لوله پی وی سی کمک می کند و این امر باعث بازاریابی کامل محصولات شما می شود.

خط تولید لوله پی وی سی: ما Devikrupa Industries یک خط تولید کامل کلید در دست برای تولید لوله PVC ارائه می دهد.

اکسترودرهای پی وی سی دو پیچی وجود دارند که در طیف گسترده ای از انواع و اندازه ها با توجه به نیازهای تولیدی مشتری عرضه می شوند. ما خطوط تولید مختلفی را برای تولید لوله پی وی سی از 16 میلی متر تا 100 میلی متر ارائه می دهیم.

صنایع Devikrupa نه تنها ماشین آلات بلکه بهترین خدمات پس از فروش را ارائه می دهد. با استفاده از این دستگاه مشتریان می توانند محصولات با بهترین کیفیت را بسیار سریع با حداقل هزینه تولید کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.