فروش کالای خواب پرنیان دونفره در هند با استقبال بی نظیری روبرو بود

اگر تا به حال از بخش‌های تخت و ملحفه رد شده‌اید، حتماً تعجب کرده‌اید که تخت‌خواب شما لایه‌های زیادی را که روی صفحه نمایش داده می‌شود ندارد.

در کالای خواب پرنیان دونفره می توانید ملحفه ها و روکش تخت های زیبایی را مشاهده کنید و از رنگ های متنوع آن لذت ببرید.

ملحفه و روکش تخت، در حالی که جزء اصلی هستند، همه اجزای متعدد تختخواب نیستند. تعداد کمی وجود دارد و هر کدام عملکرد مهمی را ایفا می کنند.

برای کمک به شما در چیدمان دنج ترین تخت خواب برای خود، این وبلاگ تمام جزئیات انواع روتختی را در اختیار شما قرار می دهد.

انواع روتختی: انواع مختلفی از ملافه برای چیدمان تخت راحت و زیبا وجود دارد. اگر در حال طراحی یا تزئین اتاق خواب خود هستید، به صفحه درستی رسیده اید. برخی از محبوب ترین انواع تخت در زیر مورد بحث قرار گرفته است.

کالا

این نوع روتختی متناسب با گوشه ها و کناره های تخت طراحی شده است. هر گوشه روی پانل پای روتختی به یک قسمت داخلی با یک دریچه تقسیم می شود.

این ویژگی طراحی که «گوشه‌ای بریده‌شده» نامیده می‌شود، تخت‌هایی را با پایه‌های پایه تخت و پایه‌های پا در خود جای می‌دهد.

روتختی های نصب شده به روش های مختلف بالش ها را می پوشانند. روتختی ها ممکن است دارای تناسب مناسب باشند که بالش ها را نپوشانند.

یا ممکن است دارای یک فلپ برگشتی یا عقب نشینی باشند که بالش ها را می پوشاند. در نهایت، آنها ممکن است به سادگی اندازه طولانی تری داشته باشند تا بالش های خود را جمع کنند.

دارای گوشه های تقسیم شده، ممکن است بالش ها را بپوشاند یا نپوشاند، دارای پانل های جانبی و پا که می توان آنها را نصب کرد، چین داد یا جمع کرد.
روتختی را پرتاب کنید: روتختی پرتابی دارای دو گوشه مربع یا گرد در پانل پای خود است. گوشه های گرد اغلب به عنوان “گوشه های زنگ” شناخته می شوند.

این تزیینات از پای تخت بیرون می آیند. این روتختی‌ها برخلاف سبک فیت دارای گوشه‌های شکافته‌ای برای پایه‌های تخت یا تخته پا نیستند. روتختی پرتابی بالش ها را نیز می پوشاند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.