دختری با ماسک جراحی بند دار گلهای زیبایی درست کرد

پوشیدن ماسک جراحی بند دار در هوای آزاد، خارج از منزل، ضروری نیست، فقط رعایت فاصله اجتماعی کافی است. کارشناسان WHO نحوه استفاده از ماسک – تجهیزات حفاظت فردی را یادآوری می کنند.

قوانین استفاده از ماسک های پزشکی:

ماسک طبی یک بار استفاده می شود. ماسک را طوری قرار دهید که دهان، بینی و چانه را بپوشاند و محکم ثابت شود (اگر گره هایی روی ماسک وجود دارد، باید محکم بسته شوند).

اگر یکی از سطوح ماسک دارای رنگ باشد، ماسک را طوری قرار می دهیم که قسمت سفید آن رو به صورت باشد. به یاد داشته باشید که ماسک باید تا حد امکان به صورت نزدیک شود.

اگر چین های خاصی روی ماسک وجود دارد، باید باز شوند و اگر صفحه انعطاف پذیر دوخته شده در ناحیه بینی وجود دارد، باید در امتداد پشت بینی محکم قرار داده شود تا از کامل ترین تناسب با ماسک اطمینان حاصل شود. صورت.

ماسک

هنگام استفاده از ماسک، از لمس سطح فیلتر با دست خودداری کنید. در صورت دست زدن به ماسک، دست های خود را بشویید (دست های خود را با ضد عفونی کننده های پوستی درمان کنید).

ماسک ها باید حداقل هر 2-3 ساعت تعویض شوند. اگر ماسک خیس شد، باید بلافاصله با ماسک جدید جایگزین شود. ماسک باید توسط نوارهای الاستیک (رشته) بدون تماس با سطح فیلتر برداشته شود.

پس از برداشتن ماسک حتما دست های خود را بشویید. از مایکروویو برای رفع آلودگی ماسک استفاده نکنید به دلیل آتش سوزی خطرناک است. همچنین هرگز ماسک را در فریزر یا یخچال قرار ندهید.

سرما ویروس های تنفسی را از بین نمی برد (و نه ویروس کرونا)، و ماسک می تواند غذای شما را آلوده کند. برای محافظت از خانواده و همسایگان خود، در صورت داشتن علائم سارس، حتی در خانه حتما از ماسک استفاده کنید. و البته گذاشتن ماسک ها در جیب شما توصیه نمی شود.

شما می توانید به ساده ترین روش با پوشیدن مداوم ماسک و رعایت قوانین استفاده ایمن از آنها، از خود و دیگران در برابر عفونت با بیماری های ویروسی حاد تنفسی (از جمله آنفولانزا و COVID-19) محافظت کنید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.