خیاطی که کمتر از نیم ساعت پرده می دوزد

پرده ها
پرده ها پانل های پارچه ای هستند که در طول، عرض، پارچه و رنگ های مختلف یافت می شوند. اغلب پانل های پرده به صورت جفت فروخته می شوند. از آنجایی که پردهای جدید بسیار متنوع هستند، گزینه ای عالی برای تزئین تقریباً هر اتاق در خانه شما هستند.

از اتاق خواب، اتاق نشیمن، آشپزخانه و حتی حمام، پوشاندن پنجره ها با پرده ها می تواند رنگ، بافت و لایه ای از حریم خصوصی را به فضای شما ببخشد.

بسته به طول و سبک، پرده ها اغلب نام های مختلفی دارند.

یک کافه یا پرده طبقه به گونه ای طراحی شده است که از وسط یک پنجره تا پایین آستانه پنجره آویزان شود. این پرده ها اغلب بدون خط، شفاف یا از پارچه سبک وزن ساخته شده اند. این سبک در پنجره های آشپزخانه و درهای با پنجره محبوب است.

پرده

پرده پرده پارچه ای است که در بالای پنجره آویزان می شود. شلوارها معمولاً چین دار یا مستقیم هستند و به میله پرده آویزان می شوند. غالباً از لنگرها برای افزودن سبک و رنگ و همچنین برای پنهان کردن سخت افزار پردازش پنجره استفاده می شود. معمولاً یک بالش با یک پنجره اضافی مانند پانل های پرده بلندتر، پرده ها، سایه ها یا پرده ها جفت می شود.

پانل های پرده پارچه های بلندی هستند که از یک میله پرده آویزان می شوند. پانل های پرده می توانند شفاف، مات یا ترکیبی بین این دو باشند. روش‌های مختلف و تزئینی زیادی برای آویزان کردن پانل‌ها از میله پرده وجود دارد که می‌توان به چند مورد از آن‌ها اشاره کرد.
گزینه ها را در Home Depot مشاهده کنید.

پرده
پرده ها نیز مانند پرده ها پنل های پارچه ای هستند. با این حال، پرده ها آستر هستند و اغلب از پارچه های سنگین تر ساخته می شوند. پرده ها معمولاً به صورت جفت فروخته می شوند و معمولاً گرانتر از پرده ها هستند.

در حالی که داپ ها از نظر طول متفاوت هستند، معمولا به اندازه کافی بلند هستند که به بالای پنجره یا نزدیک به سقف و گودال بر روی زمین می رسند. از آنجایی که پرده ها به پارچه ضخیم تری نیاز دارند، اغلب از مواد مجلل تری برای ساخت پرده استفاده می شود. از مخمل، ابریشم و دماس، پرده های جامد و طرح دار در طول ها و سبک های مختلف پیدا خواهید کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.