استفاده از لوله گاز برای نوشیدنی های خنک در آبمیوه فروشی ترکیه

علیرغم اینکه گازرسانی کشور از قرن گذشته آغاز شد، مسائل مربوط به ساخت خطوط لوله گاز و همچنین جایگزینی لوله ها با لوله های جدید، امروزه نیز مطرح است.

گازرسانی نیاز به توجه دقیق و تجهیزات بادوام دارد. در پس زمینه حوادث با گاز خانگی، هنجارهای مربوط به اجرای خطوط لوله داخلی در حال سخت شدن است و بدون شک، الزامات کیفیت شبکه های خارجی در حال رشد است. شما می توانید نحوه انتخاب لوله گاز را تنها با مقایسه گزینه های موجود درک کنید.

اساس ایمنی لوله گاز است. امروزه از محصولات ساخته شده از فولاد، مس، پلی اتیلن استفاده می شود. لوله فولادی که حتی در زمان اتحاد جماهیر شوروی به یک کلاسیک تبدیل شده است.

امروزه در معرض رقابت پلیمرها قرار دارد. با این حال، این نوع خط لوله همچنان مورد استفاده قرار می گیرد و جایگزینی برای نصب در فضای باز و همچنین برای ساخت شبکه های داخل خانه ندارد.

لوله

آنها در هر آب و هوایی، از جمله مناطقی که تفاوت زیادی در دمای سالانه دارند، کار می کنند. ساخته شده از فولاد نرم با محتوای گوگرد و فلوئور کاهش یافته است. دو نوع لوله اصلی برای خطوط لوله گاز ساخته شده از فولاد وجود دارد:

جوش داده شده با یک درز طولی مستقیم یا مارپیچ؛ بدون درز بدون درز.علامت گذاری مستقیماً روی لوله وجود دارد که ضخامت آن بیش از 3.5 میلی متر است و DN بیش از 159 میلی متر است.

در غیر این صورت بسته ای از محصولات مشخص شده است که روی آن برچسبی حاوی اطلاعات طول و قطر، عیار فولاد مصرفی درج شده است. علامت بخش کنترل کیفیت سازنده باید روی برچسب موجود باشد.

ویژگی های خطوط لوله گاز فولادی: لوله های فولادی سبک جداره نازک منحصراً در خطوط لوله گاز کم فشار استفاده می شود که در گازرسانی خانه های شخصی و در ساخت سیم کشی داخل آپارتمان استفاده می شود.

وزن سبک مواد کار با لوله ها را آسان تر می کند و به شما این امکان را می دهد که به راحتی شبکه ای را که با ویژگی های ساختاری پیچیده مشخص می شود قرار دهید.

محصولات سبک را می توان بدون استفاده از خم کن لوله با یک زاویه خم کرد. لوله های فولادی جدار نازک با هدایت حرارتی بالا مشخص می شوند که اغلب منجر به تشکیل میعانات می شود.

اگر پس از نصب خط لوله، سطح آنها با رنگ روغن تصفیه شود، می توان از پیری زودرس در نتیجه خوردگی جلوگیری کرد. هرچه لایه های آن بیشتر اعمال شود، محافظت از فولاد موثرتر خواهد بود.

چنین محصولاتی را می توان به راحتی با لحیم کاری متصل کرد و اتصال رزوه ای با استفاده از اتصالات نیز مجاز است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.