استفاده از لوله پلیکا سایز 63 در ساخت کشتی های حمل سوخت

لوله های ساخته شده از موادپلاستیکی لوله پلیکا نامیده می شود. لوله های پلیکا تحت تأثیر رطوبت قرار نمی گیرند، پردازش آسان، بادوام، سبک، نیاز به رنگ و مراقبت خاصی ندارند و همچنین عایق خوبی هستند.

لوله های پلیکا بر دو نوع لوله بتنی و لوله دیواری هستند. لوله بتنی از پلاستیک سخت ساخته شده است. سخت می شود تا در اثر فشار آهن و ملات آسیبی نبیند.

لوله دیواری از لوله پلیکا سایز 63 ساخته شده است تا کارایی بیشتری داشته باشد. لوله پی وی سی را می توان در نصب هموار استفاده کرد. لوله های پی وی سی (پلاستیکی) در میله های 3 متری و کلاف های 50 تا 100 متری به فروش می رسند.

لوله پسل نوعی لوله از ورق فولادی نازک است که با مواد مخصوص ضد زنگ پوشیده شده و داخل آن فاقد عایق است.

امروزه مورد استفاده قرار نمی گیرد، اما در تاسیسات گچی در خانه های قدیمی دیده می شود. طبق TS-7 قطر لوله های Pesel 8-14-18-26-37 میلی متر است.

لوله

لوله اسپیرال (انعطاف پذیر): لوله اسپیرال نوعی لوله است که می توان آن را در زاویه دلخواه خم کرد. در خطوط ستون، پیچ های تیر و مکان هایی که پیچ های زیادی در تاسیسات برقی وجود دارد استفاده می شود.

کار را ساده می کند. لوله های اسپیرال از فلز و مواد عایق ساخته شده اند. انواع ساخته شده از فولاد گالوانیزه، فولاد قلع و فولاد عایق به عنوان فلز وجود دارد.

قطر لوله های مارپیچی 9-11-14-18-26-32-37 میلی متر است و به صورت سیم پیچ هایی به طول 25-50-100 متر، به صورت مارپیچ پانل (نازک) و مارپیچ پانل (ضخیم) برای پانل ها تولید می شوند.

لوله فولادی (Stalpanzer): لوله های فولادی گالوانیزه به جای لوله های فولادی عایق و غیر عایق ساخته شده از فولاد نرم ترجیح داده می شوند.

لوله های فولادی گالوانیزه در 3 نوع فولاد بدون رزوه گالوانیزه، فولاد رزوه ای گالوانیزه، فولاد مارپیچ گالوانیزه تولید می شوند.

لوله های تاسیسات برقی انواع مختلفی دارند: لوله برگمان، لوله پسل، لوله پی وی سی، لوله مارپیچ (انعطاف پذیر)، لوله فولادی (استالپانزر):

لوله برگمان: لوله برگمن نوعی لوله است که در نصب روی سطح ساخته شده از آلومینیوم یا ورق فولادی ملایم که با مقوای لاکی پوشیده شده است استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.