آلو سیاه مراغه سطح کلسترول بد در خون را در بدن پایین می آورد

اکثر آلو سیاه مراغه پس از چیدن آنها از درخت بهبود چندانی پیدا نمی کنند، بنابراین می خواهید درخت را بچینید و آلوها را چندین بار در طول پنجره دو هفته ای برداشت کنید.

این به شما بهترین میوه را می دهد و در عین حال از آشفتگی در منظره شما می کاهد. شما می توانید با بررسی زیر متوجه شوید که آلوهای شما رسیده اند یا خیر:

رنگ: آلو می تواند طیف وسیعی از رنگ ها را بر اساس تنوع، از جمله بنفش، تقریبا سیاه یا قرمز به سبز کم رنگ تبدیل کند. فقط با نگاه کردن به رنگ آمیزی می توانید تشخیص دهید که آلو رسیده است یا خیر.
احساس بافت: آلوهای رسیده معمولاً نرم هستند و وقتی آنها را فشار می دهید کمی می دهند. یک آلوی بیش از حد رسیده بسیار لطیف، نرم و روی زمین خواهد بود.

آلو
بو: می توانید میوه خود را نیز تست بو بدهید. میوه رسیده بوی بسیار میوه ای و شیرین می دهد در حالی که میوه نارس بویی نخواهد داشت.

طعم: بهترین راه برای تشخیص رسیده بودن آن، چشیدن آن است. یک تکه میوه رسیده بسیار خوش طعم، شیرین و آبدار خواهد بود. یک کمتر رسیده تلخ یا کمتر شیرین خواهد بود.

نحوه برداشت آلو: شما می توانید آلوهای خود را یکی از چندین راه برداشت کنید، و برخی از راه ها ممکن است برای شما بهتر از روش های دیگر باشد. هنگامی که آنها را شناختید، می توانید بهترین ها را برای شرایط خود انتخاب کنید.

مطمئن ترین و ساده ترین راه برای برداشت این میوه، چیدن آن با دست از روی زمین است. به آرامی آلو را با انگشتان خود بگیرید و روی ساقه را به سمت بالا فشار دهید.

وقتی رسیده شود از شاخه جدا می شود. ممکن است لازم باشد آلو را در یک دست و شاخه را در دست دیگر خود نگه دارید. برخی از گونه ها باید کشیده شوند، اما اکثر آنها با فشار دادن به بالا بهتر از شاخه جدا می شوند.

هر دو راه را امتحان کنید و ببینید کدام یک برای شما بهترین کار را دارد. هدف این است که راهی پیدا کنید که ساقه را بیرون نکشد و سوراخی باز باقی نگذارد تا آسیب به میوه به حداقل برسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.